услуги: перевезення

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО
УКРАЇНІ

Потребуєте послуги перевезення? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом або замовте розрахунок і за кілька хвилин ми надамо Вам найкращу пропозицію щодо перевезення вашого вантажу.

ОПИСАНИЕ УСЛУГИ

Доставимо Ваш вантаж в будь-яку точку України з НАЙКРАЩОЮ ДЛЯ ВАС ЦІНОЮ

Здійснюємо автоперевезення будь-яких вантажів: стандартних, негабаритних, небезпечних, збірних вантажів. Залежно від категорії вантажу, його форми та способів навантаження ми підберемо найбільш оптимальний та вигідний вид автотранспорту з мінімальним бюджетом для Вас.  Дзвоніть або замовляйте дзвінок прямо зараз і в найкоротший час ми здійснимо подачу вантажного авто на адресу. Працюємо без свят та вихідних.

Для задоволення Ваших запитів щодо перевезення вантажу готові запропонувати декілька варіантів:

Перевезення вантажів від 50 кг до 60 тон

Що можемо перевезти? Так, практично все. Телефонуйте або залишайте заявку, ми миттєво обробимо ваше замовлення і надамо вигідну пропозицію. Доставити вантаж можемо будь-яким зручним для Вас способом будь-це окрема машина, попутно або у складі збірного вантажу. Невеликі вантажі економічно вигідно перевозити на автомобілях, які їдуть у попутному напрямку у складі збірних вантажів, якщо не потрібна термінова доставка. З нашим автопарком можете ознайомитись за цим посиланням.

Перевезення автомобілів, спецтехніки, небезпечного та негабаритного вантажу

Наш автопарк дозволяє перевезти будь-який транспортний засіб від автомобіля до комбайна за найвигіднішою ціною.

Організуємо перевезення вашого автомобіля автовозом чи евакуатором по Україні. При перевезенні автомобілів наша транспортна компанія бере на себе повну відповідальність за авто, що перевозяться, страхуючи перевезення, тим самим створюючи максимально комфортні умови для співпраці. Ми підбираємо найпростіший і найзручніший спосіб для кожного випадку індивідуально. Місія нашої компанії – задоволення потреб клієнта щодо перевезення легкових автомобілів на високому професійному рівні, надання повного спектру послуг «від дверей до дверей» у короткі терміни та за справедливою ціною.

Перевезти сільгосптехніку по Україні можна швидко та зручно, якщо скористатися нашими послугами. Існує можливість швидко поставити техніку як із закордону, так і всередині країни. За прийнятну, ринкову ціну ми в будь-якому напрямку перевеземо:

  • трактори
  • опрскувачі;
  • комбайны;
  • жатки;
  • культиватори;
  • сіялки;
  • іншу сільськогосподарську техніку.

 

Домашній переїзд або перевезення особистих речей

Домашній переїзд — не катастрофа, якщо Ви довірите транспортування нам! Адже одна з пріоритетних наших послуг — це «Перевезення особистих речей» та «Квартирний переїзд». Досвід організації домашніх переїздів понад 7 років. Ми підберемо оптимальний варіант авто, враховуючи обсяг вантажу, щоб ціна перевезення була прийнятною. З нами Ваш переїзд пройде максимально комфортно.

Наші співробітники, за необхідності, нададуть додаткові послуги по завантаженню/розвантаженню

Працюємо з підприємствами та приватними особами. Розрахунок  можливий за безготівковим розрахунком з ПДВ.

ПРЕИМУЩЕСТВА

Вы получите лучший сервис, в особенности стоит выделить СЛЕДУЮЩЕЕ:

Оперативность

Подача авто
в любую точку
не более 2-3 часов

Парк автомобилей

Для выполнения задачи
подберем оптимальный
вид транспорта

Выгодные тарифы

На любой запрос
мы предложим
самую лучшую цену

ПРОЦЕСС

Как мы работаем:

Звонок

После заявки, оперативно
обработаем и предложим
выгодную цену

Доставка

Согласование условий
перевозки, забор и доставка
в кратчайшие сроки

Выгрузка

Передача груза
в сохранности,
закрытие сделки

ПОХОЖЕЕ

Возможно, вас заинтересует также

Заказать перевозку